درباره ما

صفحه اصلیدرباره ما

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تیم رویش

 

 

 

 

about

 

آغاز رویش

 

 

تیم رویش‌نوین به عنوان یکی از برند‌های زیر مجموعه‌ی شرکت رویش نوین توس تاراز، فعالیت خود را با هدف خدمت رسانی به انواع کسب و کارهای سنتی و ایجاد بستری برای حضور آنان در فضای دیجیتال، از روز ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ آغاز کرد. فعالیت های انجام شده در سال اول راه اندازی، عمدتا صرف مطالعه و تحقیقات به منظور دستیابی به آخرین تکنولوژی روز دنیا برای طراحی وب سایت و اپلیکیشن، شد. همچنین، طی سال‌های گذشته سعی بر آن داشته‌ایم تا در جهت رسیدن به اهدافمان، در تمامی جنبه‌های حوزه‌ی دیجیتال خود را رشد دهیم. در این راستا مشاوره و برنامه‌ریزی برای چند استارتاپ را نیز در کارنامه‌ی خود داریم.

ما در حال انجام چه فعالیت هایی هستیم

طراحی و توسعه‌ی وب سایت

طراحی و توسعه‌ی وب سایت

مهم ترین فعالیتی که تیم رویش نوین حول آن شروع به کار کرد طراحی و توسعه‌ی انواع وب سایت می‌باشد. با پشت سر گذاشتن پروژه‌های کاری متعدد، در حال حاضر  قادر هستیم تا انواع وب سایت از جمله شخصی، شرکتی، فروشگاه آنلاین،آفلاین، فروشکاه آنلاین پیشرفته، آموزشگاه مجازی و حتی وب سایت‌هایی با برنامه نویسی  اختصاصی و شخصی سازی شده را طراحی و تحویل دهیم.

 

 

بیشتر

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

رویش نوین با بهره‌گیری از افراد متخصص و با دانش در حوزه‌ی مارکتینگ، این قابلیت را نیز دارد تا به مشتریان خود در جهت رسیدن به اهداف کسب و کارشان مشاوره  بدهد. استارتاپ هایی نظیر رندباز و ماژورین و مجموعه اتاق فرارهای اسکیپ کیوب در حال حاضر از مشاوره ی متخصصین رویش نوین استفاده می کنند.

 

 

بیشتر

طراحی و توسعه‌ی وب سایت

سئو و تولید محتوا

رعایت اصول بهینه سازی موتور‌های جستجو و تولید محتوای مناسب و مرتبط با موضوع مورد نظر، به یک ترند اصلی برای صاحبان وب سایت‌ها تبدیل شده است و یکی از عمده ترین دلایل رقابت زیاد بین صاحبین کسب و کارهای آنلاین است. هر کسب و کاری که در گوگل بیش‌تر نمایش داده شود شانس بیش‌تری جهت موفقیت خواهد  داشت. بنابراین، یکی دیگر از فعالیت‌های اصلی تیم رویش‌نوین تمرکز بر این حوزه است. در این راستا با بکار گیری افراد خبره و تشکیل یک تیم مجزا، به صورت کاملا  تخصصی روی این حوزه کار می‌کنیم

 

بیشتر

هاست

هاست و سرور

هر وب سایتی فارغ از بحث طراحی، نیاز به اجرا و پیاده سازی روی هاست و فضای میزبانی با مشخصات فیزیکی مربوطه دارد تا در فضای وب قابل دسترسی باشد ما با ساده سازی فرایند اجاره‌ی فضای میزبانی و ارائه‌ی این خدمات، خیال مشتریانمان را از این بابت راحت کرده‌ایم.

 

 

 

 

بیشتر

طراحی و توسعه‌ی وب سایت

برنامه‌ نویسی اختصاصی

نرم افزار تشخیص نوع رند سیم‌کارت و ربات قیمت‌گذاری سیم‌کارت (که بیش از 2.۵ میلیون بار از آن استفاده شده)، نرم افزار راهنمایی دهی و برنامه نویسی دستگاه‌های الکتونیکی جهت اتوماسیون اتاق‌های فرار، تنها بخشی از پروژه‌هایی است که توسط تیم برنامه نویسی رویش‌نوین انجام شده.

 

بیشتر

طراحی و توسعه‌ی وب سایت

طراحی اپلیکیشن

با توجه به استفاده‌ی روزافزون کاربران از اپلیکیشن‌ها، تیم رویش‌نوین طراحی و برنامه نویسی انواع اپلیکیشن های Android, iOs و windows را مطابق با نیازهای هر مشتری در دستور کار خود قرار داده است. لازم به ذکر است که بیش از 60 درصد از اپلیکیشن‌هایی که تا بحال طراحی شده‌اند حتی یک‌بار نیز دانلود نشده‌اند.این امر، اهمیت نحوه‌ی طراحی و پیاده سازی اپلیکیشن‌ها را به وضوح نشان می‌دهد.

 

 

بیشتر

 

 

اعضای تیم

 

عارف نوذرپور
عارف نوذرپور
CEO & Co-founder & Programmer

کارشناسی مهندسی برق کنترل - دانشگاه آزاد واحد باراجین

احسان محمدزاده
احسان محمدزاده
Co-founder & Administrator Manager

کارشناسی کارگردانی نمایش - دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز

مهدی ابراهیم بندی
مهدی ابراهیم بندی
Co-founder & Programmer

کارشناسی ارشد هوش مصنوعی - دانشگاه علم و صنعت

سهیل گلریز
سهیل گلریز
Progammer

مدیریت بازرگانی - دانشگاه آزاد واحد تهران غرب

مهسا اشخاصی
مهسا اشخاصی
UI Developer

کارشناسی ارشد الکترونیک مدار مجتمع - دانشگاه کاوش محمود آباد

مریم میهمی
مریم میهمی
UI Developer

کاردانی نرم افزار - دانشگاه اراک

نگار عبدی
نگار عبدی
Seo Specialist

کارشناسی IT - دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب

  برای شروع همکاری اینجا رو کلیک کنید.
برای شروع همکاری اینجا رو کلیک کنید.